Titles you rated
MinariRated ★ 4.5
Donnie BrascoRated ★ 4.5
LegendRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
I Wish Someone Were Waiting for Me SomewhereRated ★ 5.0
HeroRated ★ 5.0
Shot CallerRated ★ 4.5
The Three Burials of Melquiades EstradaRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
PawnRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Everybody's FineRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 4.5
Murder MysteryRated ★ 4.5
Midnight Diner 2Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5