Movies
Ratings
192
The WailingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 0.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5