Movies
Ratings
1117
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Mother/AndroidRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 2.5
The Last DuelRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Memories of the SwordRated ★ 2.5
Me and MeRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Pieces of a WomanRated ★ 3.5