Movies
Ratings
147
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 2.5