Movies
Ratings
169
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.5
FantasiaRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 1.0
Me Before YouRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 5.0
The 400 BlowsRated ★ 4.5
TampopoRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 5.0
The BirdsRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 5.0