Movies
Ratings
81
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Lazarus EffectRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.5
CadaverRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 2.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
The Descent: Part 2Rated ★ 4.0