Titles you rated
VeteranRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Juror 8Rated ★ 2.0
MoneyRated ★ 3.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 1.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5