Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
Claire's CameraRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.5
As Tears Go ByRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.5
Burn After ReadingRated ★ 4.0
Jungle CruiseRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0