Titles you rated
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
LIFERated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0- Ojamajo Doremi Na-i-shoRated ★ 3.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 3.5
Magical DoReMi #Rated ★ 3.5- Magical DoReMiRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 2.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.0
SlayersRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0