Titles you rated
The GentlemenRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
LeonRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
HancockRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0