Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
MistyRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The OARated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 2.5