Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 2.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5