Series
Ratings
134
The BequeathedRated ★ 3.5- Love Like a K-DramaRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
SANCTUARYRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Sayonara Zetsubou SenseiRated ★ 3.5
The Perfect InsiderRated ★ 3.0
86Rated ★ 4.0