Movies
Ratings
1113
MaterialistsRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 3.5
Champagne ProblemsRated ★ 2.0
Snack ShackRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
LegendRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
May DecemberRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
French LoverRated ★ 1.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5
SteveRated ★ 3.0