Movies
Ratings
820
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
20th Century GirlRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5