Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
How to Get Away with Murder Season 4Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 1.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 1.5
Let's EatRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5