Titles you rated
Rabbit HoleRated ★ 2.5
RawRated ★ 4.5
Lady MacbethRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
The DiscoveryRated ★ 2.5
Gerald's GameRated ★ 3.0
1922Rated ★ 2.5
The Bad BatchRated ★ 3.0
You Get MeRated ★ 2.0
Game Over, Man!Rated ★ 2.5
Nothing to HideRated ★ 3.0
TauRated ★ 2.5
CamRated ★ 2.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5
Truth or DareRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0