Movies
Ratings
1010
DuneRated ★ 4.5
RunRated ★ 4.0
GreenlandRated ★ 3.5
Beauty WaterRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.5
Good TimeRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
War DogsRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
Downton AbbeyRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
The RoomRated ★ 3.0
BlackkKlansmanRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Christopher RobinRated ★ 2.5