Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 5.0
Are You Scared?Rated ★ 3.0