Movies
Ratings
150
SnowpiercerRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5