Movies
Ratings
16
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 0.5
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5