Titles you rated
The HelpRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0