Titles you rated
ConnectionRated ★ 4.0
Traveler Season 2Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.5
King the LandRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.5