Series
Ratings
93
Good DoctorRated ★ 4.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.5
- ポケットモンスターRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 2.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 3.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.5
Free! Dive to the FutureRated ★ 3.5
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5- Gokusen SpecialRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 2.5