Movies
Ratings
151
Aikatsu! The MovieRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
John WickRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.0