Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Soshi TamtamRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 2.0
Upload Season 4Rated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.5
직장인들Rated ★ 3.0
직장인들Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0