Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Prison Break: The Final BreakRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 4.5- Paul, Apostle of ChristRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
PolarRated ★ 2.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
ReptilianRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
AnonRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
TronRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0