Series
Ratings
40
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 1.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 2.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.0
HeroesRated ★ 0.5
HeroesRated ★ 0.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0