Movies
Ratings
1146
The Italian JobRated ★ 3.5
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The CaveRated ★ 3.0- VRated ★ 3.5
Final Fantasy: The Spirits WithinRated ★ 3.0
TimecopRated ★ 3.0
Johnny MnemonicRated ★ 3.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 2.5
Japan SinksRated ★ 3.0
DoomRated ★ 2.5
The X FilesRated ★ 3.5