Titles you rated
- NoiseRated ★ 1.5
 WeaponsRated ★ 4.0 WeaponsRated ★ 4.0
- TarotRated ★ 2.0
 Bring Her BackRated ★ 3.0 Bring Her BackRated ★ 3.0
 It's a Beautiful DayRated ★ 3.0 It's a Beautiful DayRated ★ 3.0
 The ConferenceRated ★ 3.5 The ConferenceRated ★ 3.5
 The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0 The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
 House of WaxRated ★ 4.0 House of WaxRated ★ 4.0
 The Ugly StepsisterRated ★ 4.0 The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
 The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 2.5 The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 2.5
 The Human Centipede First SequenceRated ★ 3.0 The Human Centipede First SequenceRated ★ 3.0
 About a Place in the Kinki RegionRated ★ 4.0 About a Place in the Kinki RegionRated ★ 4.0
 TriangleRated ★ 4.0 TriangleRated ★ 4.0
 Wall to WallRated ★ 1.0 Wall to WallRated ★ 1.0
 The SandRated ★ 2.0 The SandRated ★ 2.0
 Annabelle: CreationRated ★ 3.5 Annabelle: CreationRated ★ 3.5
 AnnabelleRated ★ 3.0 AnnabelleRated ★ 3.0
 The Conjuring 2Rated ★ 3.5 The Conjuring 2Rated ★ 3.5
 The NunRated ★ 2.5 The NunRated ★ 2.5
 ApostleRated ★ 3.0 ApostleRated ★ 3.0