Movies
Ratings
774
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.5
ShameRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0