Series
Ratings
39
Crime SceneRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Young PopeRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Imjin War 1592Rated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0- Three KingdomsRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0