Titles you rated
CodaRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0