Movies
Ratings
509
The House of UsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5