Movies
Ratings
212
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0- Jodhaa AkbarRated ★ 4.0
KitesRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0