Movies
Ratings
535
Café de FloreRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 3.5
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Honokaa BoyRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
Mary PoppinsRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Almost FamousRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 0.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0