Movies
Ratings
276
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
TuskRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The World of KanakoRated ★ 4.0
In the Mouth of MadnessRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0