Series
Ratings
22
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 2.5- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Real MenRated ★ 1.5