Movies
Ratings
43
MasqueradeRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0