Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.5