Movies
Ratings
157
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Reign of AssassinsRated ★ 2.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 2.0
DreddRated ★ 3.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0