Movies
Ratings
64
The ExorcistRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 1.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0