Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BelfastRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
A Dog Named PalmaRated ★ 1.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Swing VoteRated ★ 3.0