Movies
Ratings
134
The Man from NowhereRated ★ 1.0
ArahanRated ★ 1.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 1.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 1.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 1.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 1.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 1.0