Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 2.5
CompanionRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 3.5
Year OneRated ★ 1.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
RealityRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dave Chappelle: EquanimityRated ★ 3.5
Dave Chappelle: Sticks & StonesRated ★ 3.5
Dave Chappelle: The CloserRated ★ 3.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.5