Series
Ratings
70
My MisterRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Last Chance U: Basketball Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0