Series
Ratings
35- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
- Typhoon In That SummerRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5- When Spring ComesRated ★ 3.0
TripleRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 5.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5