Movies
Ratings
544
Kamikaze GirlsRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 1.0
Center StageRated ★ 1.0
French KissRated ★ 1.0
Jerry MaguireRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0
Coach CarterRated ★ 1.0
Sleepless in SeattleRated ★ 1.0
FireproofRated ★ 1.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 5.0