Titles you rated
The Classified FileRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
MortdecaiRated ★ 1.5
John WickRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5