Titles you rated
Pretty WomanRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
In the Realm of the SensesRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 1.5
ItRated ★ 1.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 2.5
Speak No EvilRated ★ 2.5
Gumby: The MovieRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5